o mnie

o mnie

Nazywam się Agnieszka Stachura-Kapusta. Jestem dietetykiem, ukończyłam  Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Na co dzień pracuję jako dietetyk kliniczny w Powiatowym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Będzinie.

Od zawsze interesowałam się wpływem żywienia na kondycję i zdrowie człowieka. Obserwowałam moich znajomych, rodzinę, każdy miał specyficzne podejście do codziennego odżywania i każdy miał swoje specyficzne problemy zdrowotne. Wtedy już wiedziałam na pewno, jedzenie ma znaczenie i dokładnie chcę wiedzieć jak wielkie.

Czytałam, słuchałam, pisałam, każda informacja kształtowała moją świadomość jako konsumenta i żywieniowca. Nadal to robię, a teraz dodatkowo  mam pewność;  natura jest jedyną drogą do zdrowia. Czerpmy z niej!!   Takie jest moje wewnętrzne przekonanie, czasem graniczące z obsesją;)

Czuję się zdrowo, energetycznie, ciągle cieszy mnie każdy szczegół mojego świata.

Chcę się z Wami podzielić moją energią!!

Piszę o substancjach, które uzdrawiają, dają siłę do pokonywania chorób i niedomagań. Zdrowie jest dobrem nawyższym. Będę dzielić się z Wami wszelkimi informacjami mającymi na celu ochronę naszego dobra!!

Food is my life! odkryj wartość odżywiania!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *